Jsem dobrodruh, cestuji vesmírem na plášti panenky. Točím tu bludný kruh - motor poháněný kouzlem, vzpomínám na ty české louky. Jak jsem řekl: "Jsem dobrodruh a za letu neblinkám."
2 komentáře:
Anonymní
řekl(a)...
dobrodruh ? za letu neblinkam M? to je poezie jak hnata...ovsem..
2 komentáře:
dobrodruh ? za letu neblinkam M? to je poezie jak hnata...ovsem..
dobrodruh ? za letu neblinkam M? to je poezie jak hnata...ovsem..
Okomentovat